شرایط کار برای ایرانیان در استرالیا چگونه است؟

وضعیت کار در استرالیا برای ایرانیان

خوشبختانه کار در کشور استرالیا وضعیت ثابت و موفقی دارد. از طرفی ارزش دلار استرالیا در سال های اخیر رشد خوبی داشته است. نرخ بیکاری در استرالیا بین پنج تا شش درصد نوسان دارد که مسلما رقم اقتصادی خوبی است. تعداد شاغلین این کشور در سال ۲۰۱۸، حدود سیزده میلیون نفر اعلام شده‌اند. این تعداد شاغل در مقابل جمعیت حدودا بیست و پنج میلیونی این کشور فوق العاده است. پس اگر دنبال یک آینده درخشان هستید، این کشور برای شما راه پیشرفت را باز خواهد نمود.
شاید از خودتان بپرسید چرا استرالیا به یکی از اصلی‌ترین و مهم‌ترین مقاصد مهاجرت تبدیل شده است؟ دلیل این امر نداشتن تعداد کافی نیروی حرفه‌ای و متخصص در این کشور است. همین موضوع باعث شده است که استرالیا لیستی از مشاغل مورد نیازش را هر ساله ارائه دهد تا بتواند نیروی متخصص و حرفه‌ای را برای مهاجرت به این کشور جذب نماید.

کار برای ایرانیان در استرالیا

 

 

 
جهانگرد استرالیا ,کشور ,برای ایرانیان

مشخصات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سلام بازی انصاری تولید پنجره های دوجداره کسری محمد امین صمدانی ملودی سکوت znews Everything you want پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان موسیقی ما اســـــم گـــــرافــی هاتگرام اند2 آهنگ قاب عامیر دی التم 19سانتي دارم فصل5قسمت اول پایتخت اموزشتیمپووضربزدن انشا امانتدار درحد سوم اپتدایی شماره کتايون رياحي دلشاد تهرانی دانلودفیلم سنگ صبور از گلشیفته فراهانی سایر بازیگران سریال پس از باران