مهاجرت داروسازان به استرالیا

مهاجرت داروسازان به استرالیا یکی از مسیرهایی است که داروسازان می توانند برای پیشرفت شغلی خود و گرفتن اقامت در استرالیا انتخاب کنند. حضور در کشور استرالیا به عنوان داروساز علاوه بر امکان کسب در آمد بالا، افراد را در معرض موقعیت های شغلی حرفه ای و بین المللی قرار می دهد. از این رو بسیاری از داروسازان علاقه مندند تا در جریان مراحل اخذ ویزای مهاجرت برای داروسازی و در آمد در کشور استرالیا قرار بگیرند. در اینجا چند و چون مهاجرت به استرالیا برای داروسازها واکاوی می کنیم.

درآمد داروسازان در استرالیا

میزان درآمد یکی از مهمترین فاکتورهایی است که افراد حرفه ای برای انتخاب موقعیت های شغلی مدنظر قرار می دهند و شغل های پزشکی و داروسازی نیز از قاعده مستثنی نیستند. میانگین درآمد مشاغل پزشکی و داروسازی در کشور استرالیا بر اساس ساعت کاری اعلام می شود و این عدد با توجه به منطقه و شرایط کاری که فرد در آنجا مشغول می شود متفاوت است.
میزان درآمد اعلام شده توسط سایت های رسمی و دولتی برای این رشته بین ساعتی 40 الی 50 دلار است. مقایسه این مقدار درآمد با درآمد مشابه در ایران از عوامل مهمی است که روند مهاجرت داروسازان به استرالیا را تسریع کرده است. در جدول زیر نرخ درآمدی برخی از مراکز داروسازی را در سال 2019 مشاهده می کنید.

جدول درآمد داروسازان در کشور استرالیا در سال 2019

در آمد داروسازاننام مرکز پزشکی
$50.94Northern Sydney Local Health District Pharmacist
$45.12Deza Pty Ltd Pharmacist
$45Rural Health West Recruitment Pharmacist
$41.78Southern NSW Local Health District Pharmacist

 

سایت معتبر au.indeed.com درآمد میانگین داروسازان در سال 2019 را $42.53 اعلام کرده است که این میانگین با توجه به 1000 در خواست کار داروسازی در کشور استرالیا بررسی شده است. با بررسی آمار درخواست کار داروسازی مشاهده می کنیم که دریافتی حقوق یک داروساز با یک کار نیمه وقت 3 روز در هفته و هر روز کاری 7 ساعت عددی بین 3800 تا 4000 هزار دلار استرالیا در ماه خواهد بود همین عدد در صورت کار دائمی شما تا 7000 دلار نیز قابل زیاد شدن است. همچنین شرکت های خصوصی و صنعتی پیشرفته استرالیا برای کار علاوه بر حقوق های بالاتر شرایط اقامتی و تسهیلات ویژه ای را نیز پیشنهاد می کنند که ارزش کار و درآمدی را برای داروسازان در استرالیا مساعد تر می کند.

مهاجرت داروسازان به استرالیا

شرایط مهاجرت داروسازان به کشور استرالیا

داروسازانی که تمایل به مهاجرت به استرالیا را دارند باید پیش از هر کاری شرایط مهاجرت را به دقت بررسی کنند و با افراد با تجربه در زمینه مهاجرت به استرالیا، م کنند. یکی از شرایط مهاجرت داروسازان به کشور استرالیا این است که باید مدرک تحصیلی و تجربه شغلی خود را با استانداردهای کشور استرالیا مطابقت دهند. خوشبختانه مدارک اکثر دانشکده های علوم پزشکی ایران در کشور استرالیا مورد قبول است و از این نظر کار راحت است اما باید برای سوابق کاری خود مدارک مستند ارائه کنید. مدارکی مانند سال های حضور در شرکت ها و موسسه های مختلفی که حضور داشته اید، ارائه جزئیات کامل درباره کاری که انجام می داده اید و توضیحات درباره تخصص ها و مقالاتی که ارائه کرده اید از مهمترین مدارک برای شروع پروسه مهاجرت است.

نکته مهم: مقالات چاپ شده در ژورنال های معتبر داروسازی و پزشکی کمک خوبی برای تایید صلاحیت شما توسط اداره مهاجچرت استرالیاخواهد بود.

سازمان های رسمی تایید مهاجرت داروسازان به کشور استرالیا

در کشور استرالیا دو سازمان رسمی وظیفه تایید و نظرات بر مدارک و کار داروسازان را به عهده دارند و شما برای فعالیت در هر بخشی نیاز دارید حداقل از یکی از این دو سازمان جوازها و صلاحیت های لازم را دریافت کنید. این دو سازمان به علاوه انجمن دولتی داروسازان استرالیا از مهمترین اداراتی هستند که باید از آنجا تایید بگیرید. دقت کنید این دو سازمان به شکل مستقل کار می کنند و ااما تایید از طرف یکی به منزله اعتبار داشتن در سازمان دیگر نیست.

سازمان های تایید کننده مدارک داروسازان برای مهاجرت به کشور استرالیا:

داروسازان برای مهاجرت به استرالیا باید مدارک خود را به ادارات استرالیایی زیر ارائه کنند:

  • اداره APEC استرالیا
    وب سایت رسمی این سازمان www.apec.org است. APEC سازمان همکاری‌های اقتصادی آسیا–پاسفیک است و نظارت بر کار داروسازان پزشکی یکی از وظایف این سازمان بزرگ به حساب می آید. نام این سازمان برگرفته ماموریت اصلی این سازمان به عنوان Asia-Pacific Economic Cooperation است. این سازمان ماموریت خود را رشد و توسعه اقتصادی در منطقه اقیانوس آرام اعلام کرده است. به طور کلی داروسازانی که قصد کار در بیمارستان ها، مراکز درمانی یا مراکز داروخانه ای را دارند زیر نظر این سازمان هستند و برخی از مدارک و صلاحیت آنها توسط APEC تایید می شود.
  • اداره VETASSESS استرالیا
    سازمان VETASSESS یکی از مهمترین سازمانهای ارزشیابی حرفه ای در استرالیا است. این سازمان در مسیر دستیابی به اهداف و تبیین آموزش و ارزشیابی مهارت افراد، آموزشگاه ها، و گروه های صنعتی در سراسر جهان مهمی دارد. فعالیت های داروسازی صنعتی در کشور استرالیا زیر نظر این سازمان انجام می شود. حضور در مراکز تحقیقاتی صنعتی یا کار در شرکت های داروسازی بزرگ زیر نظر این سازمان است و اگر شما به عنوان داروساز قصد دارید در مراکز صنعتی و پیشرفته کشور استرالیا حضور داشته باشید باید جوازهای لازم را از این سازمان کسب کنید.


شرایط دریافت تاییدیه داروسازان از سازمان VETASSESS:

این سازمان یکی از دقیق ترین سازمان های ارزیابی مدارک در جهان به شمار می آید و روند کاری و پروسه هایی که برای ارزش یابی مورد استفاده قرار می دهد از جمله بالاترین استاندرهای جهانی به شمار می آید. اگر هم اکنون در رشته داروسازی مشغول تحصیل هستید یا داروساز هستید و می خواهید برای کار به استرالیا مهاجرت کنید بخشی از ارزیابی ادعاهای شما با این سازمان است. این سازمان بسیار دقیق عمل می کند و با قطعیت می توان گفت که برای قبول شدن در پروسه های رسیدگی آن باید کاملا صادقانه عمل کنید. در صورتی که شما مدارک و ادعاهای نادرست را به این سازمان ارائه کنید این سازمان به راحتی عدم صلاحیت ادعاهای شما را ثابت می کند و با کسب نمره منفی در این سازمان احتمال حضور شما به عنوان داروساز در کشور استرالیا بسیار پایین خواهد بود.

انجمن دولتی داروسازان استرالیا_ Pharmacy Board of Australia

در کنار دو سازمانی که در موضوع ارزشیابی صلاحیت ها در کشور استرالیا فعالیت می کنند، انجمن دولتی داروسازان استرالیا نیز به عنوان یکی از مراجع رسمی، مسئول نظارت بر کار داروسازان و ثبت نام در رشته های داروسازی است. سایت رسمی این انجمن با آدرس www.pharmacyboard.gov.au در دسترس است و توضیحات کاملی درباره اعضا، فعالیت ها و ضوابط را به صورت دسته بندی های تخصصی به شما ارائه می کند. این انجمن خود زیر مجموعه ای سازمان سلامتی AHPRA است که از مجموعه های رسمی سلامت و امور پزشکی در کشور استرالیاست. اطلاع از وضعیت سازمان ها، ارتباطات و زیر مجموعه های ارگان های پزشکی در کشور استرالیا از مهمترین نکاتی است که علاقمندان به حضور در کشور استرالیا و به عنوان داروساز باید درباره آن بدانند.

سخن پایانی:

اگر شما نیز قصد دارید به عنوان داروساز به کشور استرالیا مهاجرت کنید پیشنهاد می کنیم که با مطالعه دقیق شرایط و قوانین، اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید و سپس نسبت به اخذ ویزا  اقدام کنید تا نتیجه بهتری بگیرید. وکلای حرفه ای ما در گروه وکلای مهاجرتی پاسارگاد برای انجام کلیه مراحل اقامت و مهاجرت به استرالیا به عنوان داروساز، در کنار شما هستند و در تمام مراحل ثبت، ارزیابی و مهاجرت پشتیبان شما خواهند بود تا در سریعترین زمان و با کمترین هزینه به آنچه برای مهاجرت و زندگی در کشور استرالیا نیاز دارید دست پیدا کنید.


 
جهانگرد استرالیا ,سازمان ,داروسازان ,کشور ,مهاجرت ,داروسازی ,کشور استرالیا ,مهاجرت داروسازان ,عنوان داروساز ,انجمن دولتی ,برای مهاجرت ,دولتی داروسازا

مشخصات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

عکس نوشته ی آهنگ های جدید علی احمد ولی زاده تدريس خصوصی ریاضی ششم | معلم خصوصي ریاضی ششم | تدريس خصوصی ریاضی ششم دبستان رژیم لاغری بازیکن پیپ تاباک آنجل ورلد xMas Official Website پروویدئو: دانلود فیلم و سریال با لینک مستقیم عطرینه شعر گردانی نگارش دوازدهم ای صبا عشقمتنهایموازسرنوشتم دانلود اهنگ ای باوفای بامحبت دت خودمونی مکالمه عربی ساده بین دو نفر دانلود آهنگ کم اورد دوباره بغضم امون نداره تقصیر هیچکسی نبود دستپخت روزگاره انشا هفتم تصویر نویسی صفحه 55 فوایدتغییرژندرجانداران اهنگ سلفی پارسالیپ دانلود نوحه شده فکرو ذکرم همش کربلا پروفسور بیژن حال که بازنشسته شده به گذشته فکر میکنم